
Ellerstrand
Het Ellerstrand is het surfstrand aan het Veluwemeer.
Op het strand is er de mogelijkheid om een surfplank of boot te huren. Ook zijn er verschillende eetgelegenheden.
De kwaliteit van het zwemwater check je op ofgv.nl en zwemwater.nl !
Meer inspiratie


Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Mediamuseum: Expo André van Duin
Stap zelf in de wereld van André van Duin bij Beeld & Geluid!
Koningskermis Hilversum
Koningskermis 2025: beleef samen de talloze gekke attracties en leuke kramen in hartje Hilversum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste uitjes en kortingsacties voor de meivakantie
Pasen, Koningsdag, meivakantie… extra veel tijd om gezellige dingen samen te doen. Lekker met de kids op pad? Wij verzamelden de leukste tips voor uitjes met je gezin. Meer inspiratie? Check het complete overzicht in de uitagenda op Kidsproof.nl!
Sprookjes komen uit bij Hans & Grietje
Zin in een dag vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en verwondering centraal staan, voor alle leeftijden. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken – zowel het restaurant als het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Er is altijd iets nieuws te ontdekken. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!