Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Hanneke’s Pluktuin

Bij Hanneke's Pluktuin kun je op een groot stuk land in Biddinghuizen je eigen boeket plukken!

Mooie bloemen, wie wordt daar nou niet blij van? Bij Hanneke’s Pluktuin kun je samen met je kinderen in de zomer de mooiste bloemen zelf plukken en zo je eigen boeket maken. Voor jezelf, voor opa en oma, of voor de kinderen op hun kamer. Je mag helemaal zelf kiezen welke bloemen je wilt plukken! Dat is een moeilijke keuze, want er zijn wel heel veel verschillende soorten bloemen.

Vanaf ongeveer midden april is de tulpentuin ook weer open, dan kun je mooie gekleurde tulpen trekken.

Er is een kas zodat je ook even kan uitrusten na het plukken. In de kas is het mogelijk om koffie en thee te drinken, met wat lekkers natuurlijk.

Ben je nieuwsgierig geworden? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan voor meer info!
Ook handig om te weten: het is afhankelijk van het weer hoe lang de pluktuin open kan zijn. Houd daarom de website in de gaten voor actuele openingstijden!

Tip: heb je al eens gekeken in onze Uitagenda? Daar vind je een heleboel toffe uitjes in Flevoland!

Hanneke's Pluktuin

Ellerweg 18

8256 RT Biddinghuizen

Openingstijden Klik op de roze websitebutton voor meer info en actuele openingstijden
Prijs Voor 20 zelfgeplukte tulpen betaal je €9,50. Pluk je meer of minder tulpen, dan wordt dit aangepast in de prijs
Mail direct

Mail direct naar Hanneke's Pluktuin

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Gratis toegang Theater ’t Voorhuys

Reserveer gratis tickets voor jouw (klein) kinderen bij mooie jeugdvoorstellingen in Theater ’t Voorhuys.

Indoor Mountainbiken

Een origineel en actief mountainbike-avontuur in de voorjaarsvakantie bij Indoor Mountainbike in Almere!

Nieuwe topfilms bij Kinepolis

Wow, wat draaien er weer fantastische familiefilms bij Kinepolis Almere!

FunZone Dronten

Een hele dag speelplezier beleef je bij binnenspeeltuin FunZone in Dronten!

Uitgelicht

Tip: Captain Fantastic is buitengewoon fantastisch!

Leuke activiteiten in het Mediamuseum in Hilversum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Fijne wandelroutes voor kinderen in Flevoland

Lekker wandelen in de natuur is één van onze favoriete weekendbestedingen met de kids. Wij verzamelden een heleboel fijne wandelroutes, die super leuk zijn voor kinderen! Bekijk onze tips voor jullie wandeltocht door Flevoland:

10x low budget uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

Leuke activiteiten voor baby, dreumes & peuter!

Super leuke tips voor een dagje thuis spelen! Met deze spel-ideeën kan jouw baby, dreumes of peuter zich prima vermaken.

Grote buitenspeeltuinen in Flevoland

Heerlijk! Een dagje erop uit met de kids naar de speeltuin. Lekker rennen, klimmen, klauteren en nieuwe avonturen beleven. En dat terwijl jullie allemaal een frisse neus halen. Wij hebben fijne, grote speeltuinen in Flevoland voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief