IJswinkel van HOLLAND
De IJswinkel van HOLLAND heeft echt Italiaans ambachtelijk schepijs in wel 20 smaken!
Ambachtelijk schepijs gemaakt door een echte Italiaanse familie. De smaken zijn puur, de chocolade is alsof je een reep chocolade eet en de pistache is gemaakt van echte pistache noten. Het fruit in het ijs, zoals de aardbei en mango, is volop aanwezig. Een echte smaakbeleving!
Tijdens het voorjaar en de zomer is de ijswinkel van Holland geopend. Een echte traktatie om heerlijk te genieten van je ijsje op het terras van Holland.
Klik op de websitebutton voor nog meer informatie!
TIP: neem ook eens een kijkje op onze kidsproof kinderfeestjespagina!
De IJswinkel van HOLLAND
Dronten
Openingstijden
voorjaar en zomerPrijs
zie websiteLijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.