Ellerstrand
Het Ellerstrand is het surfstrand aan het Veluwemeer.
Op het strand is er de mogelijkheid om een surfplank of boot te huren. Ook zijn er verschillende eetgelegenheden.
De kwaliteit van het zwemwater check je op ofgv.nl en zwemwater.nl !
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Connecting People Almere
Vier verschillende culturen tijdens Connecting People in Almere Centrum met workshops en activiteiten.
Kidsproof Kinderfeest
Kom GRATIS naar dit gezellige festival in Almere Buiten Centrum! Met kinderactiviteiten en braderie.
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom GRATIS naar dit gezellige kinderfestival in Almere Buiten Centrum! Leuk voor het hele gezin.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 19 september naar Almere Buiten voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival met leuke activiteiten en demonstraties van 11.00 tot 17.00 uur.
Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!
Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!
Stralende Back to School tips
Het nieuwe schooljaar is een frisse start vol nieuwe plannen. Dit zijn leuke (sport)clubs, knallende kinderfeestjes en toffe uitjes voor je (klein)kids!