Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!

Luchtvaartmuseum Aviodrome

Ontdek bij Luchtvaartmuseum Aviodrome het boeiende verhaal van de Nederlandse luchtvaartgeschiedenis. Aviodrome heeft meer dan 100 vliegtuigen en helikopters in de collectie. Van het eerste vliegtuig van Anthony Fokker (de ‘Fokker Spin’) tot en met de eerste straaljager die in de jaren 1950 door de Nederlandse Luchtmacht in gebruik werd genomen (de ‘Gloster Meteor’).

Kom alles te weten over de snelle ontwikkelingen in de ruimtevaart en waan jezelf een echte piloot in één van de vluchtsimulators. Vergeet niet om ook nog even in de hangaar te kijken waar de vliegtuigen worden gerestaureerd.

Stap aan boord van een echte Boeing 747, check hoe een straalmotor werkt, leer morsecode seinen in de radiokamer van de replica van het Schipholgebouw uit 1928 of leef je uit in één van de binnen- en buitenspeeltuinen.

Het hele jaar door worden er verschillende exposities en evenementen georganiseerd. Tijdens de schoolvakanties zijn er speciale kinderactiviteiten en is het museum óók op de maandagen geopend.

Alle attracties en meer informatie over de rondvluchten vind je op de website. Klik hiervoor op de roze website button. Speciale acties en activiteiten zoals de Beroepenweken vind je ook terug in onze Uitagenda!

Wil je samen met je vrienden en vriendinnen dit avontuur beleven? Vier dan je kinderfeestje bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!

Tip: meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang nog meer toffe tips en activiteiten met én voor kinderen!

Aviodrome Lelystad Airport

Pelikaanweg 50

8218 PG Lelystad

Openingstijden Maandag: alleen tijdens de officiële schoolvakanties geopend.
Dinsdag t/m zondag 10:00 - 17:00 uur.
Prijs kind (3 t/m 11 jaar) € 14,95. Volwassenen (12 jaar en ouder) € 17,95. Online korting mogelijk.
Mindervaliden € 12,95
Gratis met museumjaarkaart
Mail direct

Mail direct naar Aviodrome Lelystad Airport

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Supervoordelig met bus en regionale trein

Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!

Zomer à la Singer Laren

Zomers Frankrijkgevoel in Singer Laren met uitgebreid kinderprogramma!

Kidsfun in Almere Centrum

Elke woensdag feest tijdens de zomervakantie in Almere Centrum met Kidsfun activiteiten.

De Kunstbus Tour

De blauwe Kunstbus van Kleur in Cultuur rijdt deze zomer door Almere met gratis creatieve workshops voor

Uitgelicht

Zomers genieten bij Kasteel de Haar

Stap in de wereld van het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.

Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Strandjes in Flevoland

Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!

Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!

Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief