Luchtvaartmuseum Aviodrome
Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!
Luchtvaartmuseum Aviodrome
Ontdek bij Luchtvaartmuseum Aviodrome het boeiende verhaal van de Nederlandse luchtvaartgeschiedenis. Aviodrome heeft meer dan 100 vliegtuigen en helikopters in de collectie. Van het eerste vliegtuig van Anthony Fokker (de ‘Fokker Spin’) tot en met de eerste straaljager die in de jaren 1950 door de Nederlandse Luchtmacht in gebruik werd genomen (de ‘Gloster Meteor’).
Kom alles te weten over de snelle ontwikkelingen in de ruimtevaart en waan jezelf een echte piloot in één van de vluchtsimulators. Vergeet niet om ook nog even in de hangaar te kijken waar de vliegtuigen worden gerestaureerd.
Stap aan boord van een echte Boeing 747, check hoe een straalmotor werkt, leer morsecode seinen in de radiokamer van de replica van het Schipholgebouw uit 1928 of leef je uit in één van de binnen- en buitenspeeltuinen.
Het hele jaar door worden er verschillende exposities en evenementen georganiseerd. Tijdens de schoolvakanties zijn er speciale kinderactiviteiten en is het museum óók op de maandagen geopend.
Alle attracties en meer informatie over de rondvluchten vind je op de website. Klik hiervoor op de roze website button. Speciale acties en activiteiten zoals de Beroepenweken vind je ook terug in onze Uitagenda!
Wil je samen met je vrienden en vriendinnen dit avontuur beleven? Vier dan je kinderfeestje bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!
Tip: meld je aan voor onze nieuwsbrief en ontvang nog meer toffe tips en activiteiten met én voor kinderen!
Aviodrome Lelystad Airport
Pelikaanweg 50
8218 PG Lelystad
Openingstijden
Maandag: alleen tijdens de officiële schoolvakanties geopend.Dinsdag t/m zondag 10:00 - 17:00 uur.
Prijs
kind (3 t/m 11 jaar) € 14,95. Volwassenen (12 jaar en ouder) € 17,95. Online korting mogelijk.Mindervaliden € 12,95
Gratis met museumjaarkaart
Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Zomers klimavontuur
Actievelingen opgelet! Bezoek Fun Forest. Met tokkelbanen en klimmen tussen de bomen via touwen & bruggen
De Kunstbus Tour
Kleur in Cultuur rijdt deze zomer door Almere met gratis creatieve workshops voor kinderen.
Zomeruitje naar Kinepolis
Bezoek Kinepolis Almere en geniet van superleuke familiefilms. Mét airco!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.
Samen met je kids de bomen in bij de Fun Forest klimbossen
Zijn jouw kinderen dol op klimmen, klauteren en een beetje gezonde spanning? Dan hebben wij een superleuke tip! Wij gingen op avontuur bij een klimbos van Fun Forest en heel eerlijk... wij hadden niet verwacht dat we zóveel zouden lachen. En het gaf een flinke boost aan ons zelfvertrouwen.
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.