
Aqua 9 maanden
Veilig sporten tijdens je zwangerschap bij het Aat de Jonge Zwembad!
Zwanger zijn is natuurlijk een super bijzondere ervaring! En bewegen in het water is de manier om tijdens deze 9 maanden veilig in conditie te blijven.
In het water kun je je bewegen zonder dat het jouw gewrichten belast en het is ook nog eens heerlijk ontspannend! Naast licht conditionele oefeningen leer je diverse ademhaling- en ontspanningstechnieken, een ideale combinatie om fit en gezond te blijven tijdens je zwangerschap.
Deze lessen bieden dus:
– fit en gezond blijven tijdens je gehele zwangerschap.
– veilig bewegen onder begeleiding van een gediplomeerd zweminstructeur.
– ervaringen delen met andere zwangere vrouwen.
Wil je meer info of je aanmelden voor deze lessen? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Tip: Kidsproof Flevoland heeft alle kindvriendelijke restaurantjes op een rij gezet.
Optisport Aat de Jonge Zwembad
Educalaan 30
8251 GC Dronten
Openingstijden
Zie website voor meer informatiePrijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Meer inspiratie


Indoor Mountainbike
Leer alles over mountainbiken tijdens deze toffe lessen bij Indoor Mountainbike Almere!
Krav Maga voor kinderen
Km-X is speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te maken
Kiddy-Bike uurtje 2-8 jaar
Iedere 1e en 3e zondag van de maand is het Kiddy-Bike uurtje voor kids van 2 tot 8 jaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke activiteiten voor baby, dreumes & peuter!
Super leuke tips voor een dagje thuis spelen! Met deze spel-ideeën kan jouw baby, dreumes of peuter zich prima vermaken.
Back to school tips: clubjes, kinderfeestjes & uitjes!
Zoek je een nieuwe (sport of creatieve) club, knallend kinderfeestje of een tof uitje die jij en je (klein)kids niet snel zullen vergeten? Wij hebben te GEKKE tips voor jou verzameld.
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 13 september naar Almere Buiten Centrum voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival van 11.00 tot 17.00 uur.