
Mangrovebos Speelparadijs
Zin in avontuur en niet bang om natte voeten te krijgen? Dan is dit de speeltuin waar je eens heen kan!
Mangrovebos Speelparadijs
Heb jij kinderen die gek op avontuur zijn en niet bang om natte voeten te krijgen? Neem ze dan mee op avontuur in het waterrijke Mangrovebos Speelparadijs bij Pantropica! Een geheel overdekte speeltuin van maar liefst 1.000 vierkante meter voor echte waaghalzen die niet bang zijn voor avontuur, spanning en sensatie!
Geheel overdekte speeltuin
Sla in de overdekte speeltuin van Pantropica woeste bladeren van je af en baan je een weg over moerasachtige gronden dwars door de tropen. Pomp water uit de grond en vervoer zand over de zandvlakte. Paradeer over de boomkronen en vermijd kabbelende beekjes door aan een liaan te zwaaien, te kruipen door duistere tunnels of te grijpen naar hangende takken. Schrik niet als je onderweg een grommende beer of een loslopende tijger tegenkomt.
Een junglespeeltuin voor alle leeftijden!
In de speeltuin is speelplezier voor alle kinderleeftijden. Speciaal voor ouders en/of begeleiders is een koffiehoek met zitplekken ingericht.
Tip: Trek laarzen aan en neem een extra setje kleren mee voor onbezorgd speelplezier.
Benieuwd naar meer leuke uitjes? Check onze uitagenda!
Pantropica
Oosterringweg 34
8315 PV Luttelgeest
Openingstijden
Maandag t/m zondag: 09:30 -18:00 uurFeestdagen: 09:30 -18:00 uur
Prijs
Zie website voor meer informatieToon op kaart
Meer inspiratie


Herfstvakantie-activiteiten in ARTIS
Spot de kleine panda of de pasgeboren vicuña, doe mee aan creatieve workshops en bewonder de herfst!
Magische Jungleweken
Een herfstvakantie vol avontuur, magie en natuurkracht in Pantropica!
Nieuw in het Zaans Museum
Bewonder de tentoonstelling 'Polderen, zet het land naar je hand' en bouw je eigen polder!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Er dwarrelen herfstvakantie-tips in de Flevolandse lucht!
De wind waait wat frisser, de dagen worden korter (en natter) en de eerste truien komen tevoorschijn. De herfstvakantie hangt in de lucht en dat betekent tijd voor gezellige avonturen samen!
Het pérfecte herfstvakantie-uitje: Indoor mountainbiken
Mountainbiken wordt onder (groot)ouders en kids in Flevoland steeds populairder. Niet alleen buiten in de bossen, maar ook binnen op speciale parcoursen. En juist dát maakt het een supertof idee voor een actief uitje in de herfstvakantie!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!