Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De koffer van…

Luister naar bijzondere oorlogsverhalen en ga samen in gesprek in het Verzetsmuseum Junior in Amsterdam

In de herfstvakantie vertelt een museumdocent met een koffer vol spullen over haar vader of moeder tijdens de oorlog. Samen met de jonge bezoekers gaat ze in gesprek over hoe het was om als kind op te groeien tijdens de Tweede Wereldoorlog.

Hoe merkten kinderen dat er oorlog was? En zaten kinderen ook in het verzet? Tijdens het verhaal mag iedereen vragen stellen en meepraten. De activiteit duurt ongeveer een half uur en is geschikt voor kinderen vanaf 9 jaar, maar volwassenen zijn ook van harte welkom.

De koffer van … vindt plaats op woensdag 14 oktober en vrijdag 16 oktober om 14.00 uur in Verzetsmuseum Junior. Deelname is gratis bij een entreeticket voor het museum.

Klik op de roze button om jouw gratis ticket te reserveren!

TIP: Bekijk onze uitagenda voor de leukste familie-uitjes tijdens de herfstvakantie!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Verzetsmuseum Junior

Plantage Kerklaan 61

1018 Amsterdam

Mail direct

Mail direct naar Verzetsmuseum Junior

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Avond in ’t Zuiderzeedorp

Beleef samen een sfeervolle Lichtjesavond in het Zuiderzeemuseum met kermis, circus en stormlantaarns

Disco Jump bij Jumping Jack

Jumping Jack verandert de jumphal in een discotheek op trampolines: dansen, springen én feesten tegelijk!

Herfstfeest Vroege Vogelbos

Een middag vol natuur, workshops en kindertheater met Stad & Natuur in Almere

Vier dierendag tussen buitenvarkens

Laarzen aan en breng de varkens een bezoek tijdens de Open Dag van GoedGehouden varkensboerderijen!

Uitgelicht

Noet Noet – de knuffelbare kindertour

Cinekid: de voorpret is begonnen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland

Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!

Kinderboekenweek 2026 in Almere: Spot aan!

Van 30 september tot en met 11 oktober 2026 staat De Nieuwe Bibliotheek in Almere helemaal in het teken van de Kinderboekenweek. Het thema is Spot aan! en dat betekent verhalen over podiumbeesten, optredens en plankenkoorts. Jullie ontdekken samen hoe boeken tot leven komen met theater, muziek, film en creatieve workshops. Een fijne reden om er in de Kinderboekenweek samen op uit te gaan!

6x de leukste najaarsvoorstellingen bij Meerpaal in Dronten

De herfst is hét moment voor een gezellig theateruitje. Kruip lekker bij elkaar en geniet samen van muziek, humor, spannende verhalen en heel veel theaterpret. Bij Meerpaal in Dronten staat er de komende maanden genoeg op het programma voor kleine én grote theaterfans.

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Doe mee en maak kans op één van de 4 gezinstickets voor het Zuiderzeemuseum én de Oudhollandse kermis in de herfstvakantie!

Ik doe mee!