Synchroonzwemmen Houtrib
Mooie figuren maken in het water? Op muziek en tegelijk? Kom op les bij synchroonzwemmen bij de Houtrib
Wow, synchroonzwemmen! Dat is een sport waarin de combinatie van muziek, lenigheid, gratie, en techniek centraal staan. Ballet in het water; je moet met anderen op muziek kuren uitvoeren en zwemslagen beheersen.
Synchroonzwemmen vindt ook in wedstrijdverband plaats.
Een proefles volgen kan! Neem dan even contact op met de berichtenknop!
Meer informatie over deze zwemvereniging lees je op de website via de websitebutton!
Tip: Meer leuke clubjes vind je op onze themapagina Clubjes.
Zwem- en poloclub De Houtrib
Badweg 21
8223 PA Lelystad
Prijs
€ 29,50 per maandToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
10 x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje!
Lees snel onze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes! Gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!
10x gratis uitjes in Flevoland
Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!