Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kidslab (8+)

Elke woensdagmiddag mag je gave dingen komen maken en uitvinden in Bibliotheek Drachten

Op woensdagmiddag is het FabLab gesloten voor volwassenen en zijn er in het KIDSLAB leuke technische of creatieve workshops voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Kinderen leren deze middag over techniek en gaan hiermee zelf aan de slag.

Iedere woensdag staat er weer een andere, leuke activiteit op het programma. Benieuwd naar wat je vandaag kunt doen? Klik dan op de roze button! 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bibliotheek Drachten

Museumplein 13

9203 DD Drachten

Openingstijden Elke woensdag van 15.00 tot 17.00 uur
Prijs Niet leden €7.50
Leden €5,-
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Drachten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

Dino Weken bij Aquazoo

Samen op dinojacht tussen 21 levensechte dino’s bij AquaZoo Leeuwarden!

Oktober dansmaand bij Toanhûs

Doe gratis mee met diverse danslessen en workshops in de maand oktober bij Toanhûs!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10 x doen in Drachten met kinderen

Wat kun je allemaal doen met kinderen in Drachten? Wij geven je dé beste Kidsproof tips en pareltjes!

Kinderboerderij Doniastate is zó leuk!

Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!

11 x doen in de herfst met kinderen

Herfstuitjes met kinderen in Friesland? Laat dit nou net ook een heel leuk seizoen zijn met de kids. We hebben een selectie gemaakt van boswandelingen tot aan toffe uitjes binnen.

10x Dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.