Heerlijk park met speeltuin
Het Julianapark in Bolsward is mooi onderhouden en heeft een leuke natuurspeeltuin!
Julianapark in Bolsward is een prachtig onderhouden park en heeft een gedeelte voor kinderen waar met boomstammen een natuurspeeltuin is gemaakt.
Erg leuk!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Kleine aap voorleesvoorstelling (2-6 jr)
Een betoverende kindervoorstelling, speciaal voor jonge kinderen en peuters!
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
De Nationale Voorleesdagen
De Nationale Voorleesdagen staan voor de deur! Kom langs en ontdek hoe leuk voorlezen is.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.