Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de Golfslag

Een fijn overdekt zwembad met peuterbad én waterglijbaan!

Zwembad de Golfslag bevindt zich op Vakantiepark Klein Vaarwater, maar is voor iedereen toegankelijk. 

Het bad heeft een 25-meterbad, peuterbad en een leuke waterglijbaan van maar liefst 50 meter. Ook is er een binnen- en een buitenterras. 

Voor meer informatie over De Golfslag, klik je op de roze button. 

Een lekker hapje eten met het hele gezin? Check dan ook onze pagina met de leukste en lekkerste restaurants!

Klein Vaarwater

Klein Vaarwaterweg 14

9164 MA Buren Ameland

Openingstijden Check voor de actuele openingstijden de website van De Golfslag via de roze button.
Prijs Kids tot 2 jaar: Gratis
Kids van 2 tot 5 jaar: €3,50
Iedereen vanaf 5 jaar: €5,50
Mail direct

Mail direct naar Klein Vaarwater

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Maak je eigen Tang-paard

Maak je eigen Tang-paard tijdens de gratis familieworkshop in de meivakantie!

De nieuwe KidsGea is uit!

Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over roofvogels is uit!

Jungle-avontuur in de meivakantie

Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.

80 jaar vrijheid

In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!

Review: tentoonstelling Wakker Worden!

Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!

De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland

Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.

Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief