
IJsboerderij de Bûterkamp
Echt boerenroomijs met melk van biologische koeien. Hoeveel bolletjes neem jij?
IJsboerderij de Bûterkamp maakt het lekkerste roomijs gewoon helemaal zelf, in een heleboel smaakjes! De rijke en romige melk die hiervoor gebruikt wordt komt van eigen biologische koeien. Kom je een ijsje eten, dan mag je natuurlijk ook even rondkijken op de boerderij en de koeien zelf ontmoeten.
Behalve ijs halen kan je op de boerderij ook klompengolf spelen. Met 4 tot 5 medespelers volg je een mooi parcours, dwars door onze weilanden. En of je nu een hole-in-one slaat of er niets van bakt… Samen actief zijn in de natuur is sowieso leuk!
Leuk plek om te combineren met een ander uitje zoals de Hege Gerzen/ Sybrandy’s Speelpark, een rondje Rijsterbos of kabouterpad Elfbergen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
IJsboerderij de Bûterkamp
de Bûterkamp 1
8567 LM Oudemirdum
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!