
Zwembad De Welle Drachten
Energie te veel? Leef je lekker uit in Zwembad De Welle in Drachten.
In Zwem- en recreatiecentrum De Welle in Drachten beleef je naast lekker zwemmen, heel veel avontuur!
Wie is als eerste beneden van de snelle glijbaan? Door de tijdswaarneming doe je een echte wedstrijd met je vrienden! Eenmaal beneden zwem je gelijk door naar het buitenbad.
Is het te koud? Ga dan weer snel naar binnen voor een chill momentje in het warme bubbelbad. Duik daarna weer in de golven en zwem naar de draaikolk waar een sterkte stroming je meesleurt.
Voor de allerkleinsten is er een pierenbad met leuk speelgoed, een glijbaan en fontein. En is het lekker weer? Kom dan heerlijk genieten van het buitenbad en de grote speelweide met survivalrek. Kijk meteen op de website voor meer informatie.
Na afloop ergens een hapje eten in de buurt? Check dan onze leukste kidsproof restaurants.
Zwem- en recreatiecentrum De Welle
Reidingweg 6
9203 KR Drachten
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Meer inspiratie


Aquapark Sneek
Friesland heeft een cool Aquapark in Sneek! Superleuk om te doen, ook als kinderfeestje! 7+
Spelen, puzzelen, varen, bouwen
Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x kindvriendelijke restaurants in Harlingen
Ga je met de boot vanaf Harlingen of ben je er een dagje of een weekend... het maakt niet uit. Harlingen geeft een instant vakantiegevoel. Avontuur! Wij vonden er de leukste kindvriendelijke restaurants voor jou!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De leukste pluktuinen in Friesland
Superleuk om te doen, samen met je kids: Fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen in de natuur en ondertussen helemaal zelf iets plukken. We hebben de leukste pluktuinen van Friesland op een rijtje gezet.