Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bibliotheek Drachten

Lezen, luisteren en creëren. Bij de bibliotheek Drachten kan het allemaal.

Veel boeken te leen én superleuke activiteiten! Naast papieren boeken, tijdschriften en luisterboeken kun je zelfs E-books lenen. Er worden regelmatig leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd rondom boeken en muziek of een creatieve workshop. Super leuk! Bijvoorbeeld het Fab-Lab, hier kun je prachtige dingen creeëren met electronica of robots! Ook heeft de bibliotheek regelmatig een expositie. Nog meer reden om een keer langs te gaan. Kinderen worden GRATIS lid!

Vestiging
De Bibliotheek is in Drachten aan het Museumplein 13. Kijk op de website voor meer informatie.

Tip: Leuke activiteiten die de bibliotheek organiseert vind je in de Uitagenda!

Bibliotheek Drachten

Museumplein 13

9203 DD Drachten

Openingstijden Kijk even op de website voor de openingstijden.
Prijs Het abonnement is gratis voor kinderen.
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Drachten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kids Take-Over in het Fries Museum

Tijdens The Museum is Yours leef je je samen uit met tekenen, stoepkrijt en stickers in het museum.

Mozaïek maken bij Princessehof

Maak samen een kunstwerk van gebroken keramiek in de meivakantie bij Princessehof in Leeuwarden!

Kidsfestival bij De Lawei

Dansende voeten, knutseltafels, films, muziek en voorstellingen bij De Lawei in Drachten!

Piraten in de Zoo

Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Koningsdag met kinderen in Friesland

Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!

Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!