
Amicitia hotel-restaurant
Dit fijne familiehotel en restaurant in Sneek is voor je hele gezin top!
In het restaurant Sowieso hebben de kids een eigen kinderbuffet. Supercool! Wanneer je buikje vol is kun je nog even spelen in de in- en outdoor speeltuin. Er is een terras dus buiten zitten kan ook.
Slapen
Je kunt hier als gezin lekker slapen in de familiekamers. Een prima plekje voor een nachtje weg met z’n allen en lekker Sneek in te gaan.
Meer weten? Klik op de roze button.
Wat kun je allemaal doen in Sneek? Check de uitagenda.
Amicitia hotel-restaurant
Graaf Adolfstraat 37
8606 BT Sneek
Openingstijden
Kijk even op de website voor de openingstijden.Prijs
Kijk even op de website voor de kosten.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!