Rugzakroute Klein Kikkerpad
Kinderroute met opdrachten om onderzoek te doen naar natuur en dieren die leven in Alde Feanen!
Speciaal voor de kleine natuurontdekkers: kruip in de huid van de kikker en ontdek hoe hij de wereld ziet! Bekijk zijn wereld door waterbeestjes te vangen, kikkersprongen te maken en zijn vijanden te ontlopen.
De route is geschikt voor kids tussen de 4 en 6 jaar en duurt ongeveer 1 uur. Meer weten over deze route? Klik op de roze button voor meer info!
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
It Fryske Gea
Earnewâld
Prijs
Leden en onderwijs € 2,00Niet-leden: € 2,50
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
De Nationale Voorleesdagen
De Nationale Voorleesdagen staan voor de deur! Kom langs en ontdek hoe leuk voorlezen is.
Speurtocht Dokkum
Een avontuurlijke speurtocht dwars door de binnenstad van Dokkum!
Kleine aap voorleesvoorstelling (2-6 jr)
Een betoverende kindervoorstelling, speciaal voor jonge kinderen en peuters!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!