Jonas in de Walvis
Een water- en speelparadijs onder 1 dak! Dat kan in Sumar.
De kleinste koters vermaken zich in de heerlijk verwarmde Waterspeeltuin (20 cm diep). De oudere kids kiezen voor de grote glijbaan met spannende lichten die een echt disco gevoel geven.
Blijf je liever droog?
Ga dan naar de binnenspeeltuin met de 3 etages hoge Apenkooi met glijbanen en obstakels en duik daarna in de ballenbak. En heb je geen hoogtevrees? Beklim dan het grote luchtkussen met alle gaten en bochten die je tegen komt.
Ga meteen via de roze button naar de website.
Wil je weten wat voor leuke dingen er op onze uitagenda staan? Klik en check.
Jonas en de Walvis
Solcamastraat 30
9262 ND Sumar
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!