Flippies Pretpaleis
Een vrolijk dagje spelen doe je bij Flippies Pretpaleis in Bakkeveen!
Rennen, vliegen, springen, dansen, klauteren, plonzen; in binnenspeeltuin ‘Flippies Pretpaleis’ in Bakkeveen mag en kan het allemaal! Het is de ideale plek voor een dolle vakantiedag, schoolreisje, middagje vrij van school, verjaardag- of familiefeestje. De binnenspeeltuin met ballenbad, trapladders, zachte klauterbruggen en glijbaan levert 100% pretgarantie. Is het mooi weer buiten? Dan kun je je ook nog eens uitleven in de buitenspeeltuin!
Voor meer informatie over Flippies Pretpaleis, klik je op de roze button.
Flippies Pretpaleis
Duerswâldmer Wei 11
9243 KA Bakkeveen
Openingstijden
Geopend van eind maart t/m eind septemberPrijs
Kinderen van 2 t/m 12 jaar: €5,-13+: €3,-
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
Koningsdag met kinderen in Friesland
Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!