Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Museum Dr8888

Met de Museumkoffer op onderzoek door Museum Dr8888 in Drachten.

De Museumkoffer is gevuld met materialen en opdrachten en maakt het museumbezoek voor kids super actief, speelser en vooral waardevoller.

De Museumkoffer met Doeboek is er voor kinderen van 6 tot 14 jaar. Nieuwsgierig naar deze koffer? Kom dan vooral langs bij Museum Dr8888! Kosten: €2,50 per Doeboek en gebruik koffer.

Kijk meteen op de website voor meer informatie.

Wil je weten waar je na je museumbezoek in de buurt nog een hapje kunt eten? Check dan onze leukste kidsproof Uit Eten tips!

Museum Drachten

Museumplein 2

9203 DD Drachten

Openingstijden Kijk hiervoor op de website.
Prijs Kijk hiervoor op de website.
Mail direct

Mail direct naar Museum Drachten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Fryslân

Meer inspiratie

Kids Take-Over in het Fries Museum

Tijdens The Museum is Yours leef je je samen uit met tekenen, stoepkrijt en stickers in het museum.

Kidsfestival bij De Lawei

Dansende voeten, knutseltafels, films, muziek en voorstellingen bij De Lawei in Drachten!

Mozaïek maken bij Princessehof

Maak samen een kunstwerk van gebroken keramiek in de meivakantie bij Princessehof in Leeuwarden!

Meivakantie bij Natuurmuseum Fryslân

Van mummies tot onderwaterwereld: van alles te doen in de meivakantie!

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

25 x doen in de lente in Friesland

25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Gratis uitjes in Friesland

Ben je op zoek naar een leuk kinderuitje dat niet zo duur is of zelfs gratis? Dat kan. Er zijn supertoffe dingen om te doen die helemaal niets kosten! Bekijk onze leuke tips voor gratis kinderuitjes en activiteiten in Friesland.