Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Lawei in Drachten

Bezoek een leuke voorstelling, film of volg een creatieve, muzikale of theatrale cursus. Superleuk!

De Lawei laat kinderen graag kennismaken met kunst en cultuur door middel van films, voorstellingen en verschillende workshops en activiteiten.

Daarnaast kan je een cursus musical, circus, sing & dance, piano of gitaar volgen. Hoe leuk is dat!

Maak je uitje compleet door een hapje te eten in het bijbehorende theatercafé Hopper.

Ga meteen naar de website via de roze button en ontdek alle kindervoorstellingen, films en activiteiten.

TIP: We hebben een mooie uitagenda met alle voorstellingen en films die er op dit moment zijn. Check it!

Schouwburg De Lawei

9203 RJ Drachten

Openingstijden Check de website voor de openingstijden.
Prijs Check even de website voor de kosten van de voorstelling waar jij naar toe wilt.
Mail direct

Mail direct naar Schouwburg De Lawei

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer

Meer inspiratie

Nieuw

Het tofste boerderijuitje van Nederland!

Heb jij ooit een boerderij bezocht die té leuk was? Nomineer 'm dan nu voor het tofste boerderij uitje!

NEMO Science Tour (6+)

Ben jij onwijs nieuwsgierig naar van alles en nog wat? Ontdek het in de verrassende en interactieve NEMO.

Fries Museum

Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Uitgelicht

Boek première kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste uitjes als het regent in Friesland

Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven! 

10x Dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

5x Pompoenboerderijen in Friesland

Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!

Korte wandelroutes voor peuters en kleuters

Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief