De Leijen
Spelen en genieten van de natuur in natuurrecreatiegebied De Leijen!
In het natuurgebied rondom het meer bij Rottevalle valt van alles te beleven. Wandelen over verschillende soorten paadjes (laarzenpad en verhard wandelpad), uitkijken over het gebied vanaf een uitkijkpunt of spelen op de speeltoestellen.
Bij warm weer kunnen kids lekker spelen met waterspeeltoestellen of zandkastelen bouwen op het strand.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
Open Werkplaats (6+)
Hou je van tech, games of robots? Dan is de Open werkplaats in dbieb écht iets voor jou!
Fries Museum
Bewonder de schatkamer van Friesland in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
25 x doen in de lente in Friesland
25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?
8 x Paasbrunch, Paaslunch & diner met kinderen in Friesland
Of je nu zin hebt in een lekkere paasbrunch, paaslunch of paasdiner; in Friesland kun je met Pasen in 2025 heerlijk uit eten met het hele gezin! Ook voor de kinderen is er van alles georganiseerd. Wij verzamelden deze toffe plekjes voor jou. Vergeet niet om tijdig te reserveren!