Zwemmen bij het Slotermeer
Het mooie weer komt er aan en dat betekent zwemmen bij het Slotermeer!
Voor een dagje op het strand of zwemplezier kan je goed terecht bij zwem- en surfstrand De Baaier aan het Slotermeer.
Er is een speciaal zwemgedeelte, een toiletgebouwtje en honden zijn hier niet toegestaan, dus dat betekent lekker spelen in het zand.
Meer informatie vind je via de roze button.
Met de kids uit eten? Check de kindvriendelijke restaurantjes eens!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Open Museum Maand 2026
Bezoek in november gratis 15 musea in Zuidwest Friesland tijdens de Open Museum Maand.
Ontdek de wereld van Redbad de legendarische koning
Wie was Redbad? Ga samen op ontdekkingstocht door de tentoonstelling in het Fries Museum!
Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Het verhaal achter Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor wat lekkers, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is nu het verhaal achter dit lichtjesfeest?
13x de leukste boswandelingen met kids in Friesland
Laarzen aan en gaan! Met deze leuke boswandelingen in de regio heb je gegarandeerd een leuk dagje midden in de natuur. Hieronder vind je 6 leuke boswandelingen bij jou in de buurt! Niet alleen dat, we vonden óók maar liefst 7 kabouterwandelingen!
11x de leukste binnenzwembaden voor kids in Friesland
Een dagje binnen zwemmen met de kinderen is altijd een leuk idee, zeker als het regent! Willen jullie eens een ander zwembad uitproberen? Wij hebben de 11 leukste plonsparadijzen in de regio voor je op een rijtje gezet!