
Strandje aan het Tjeukemeer
Onbezorgd spelen en zwemmen kan bij het strandje aan het Tjeukemeer
Aan het Tjeukemeer vind je een beschut strandje met speeltoestellen en ondiep zwemwater speciaal voor de kleinste kids. Voor oudere kids is het ook een fijne plek voor watersporten.
Of wat dacht je van een dagje varen met het hele gezin? Bij het strandje hoort ook een trailerhelling voor het te water laten van een boot. Dat wordt een lekkere zomers dag!
Meer informatie vind je via de roze button.
Bijna jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!
Meer inspiratie


Princessehof
Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!
Spelen, puzzelen, varen, bouwen
Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!
Aquapark Sneek
Friesland heeft een cool Aquapark in Sneek! Superleuk om te doen, ook als kinderfeestje! 7+Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x kindvriendelijke restaurants in Harlingen
Ga je met de boot vanaf Harlingen of ben je er een dagje of een weekend... het maakt niet uit. Harlingen geeft een instant vakantiegevoel. Avontuur! Wij vonden er de leukste kindvriendelijke restaurants voor jou!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
De leukste pluktuinen in Friesland
Superleuk om te doen, samen met je kids: Fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen in de natuur en ondertussen helemaal zelf iets plukken. We hebben de leukste pluktuinen van Friesland op een rijtje gezet.