Zwembad De Schalken
Spetter spat! Bij De Schalken kun je heerlijk zwemmen en plonzen in de buitenlucht.
Lekker warm zwemmen in de buitenlucht? Kom dan zwemmen bij buitenbad De Schalken op Ameland! Met drie grote baden is er voor iedereen wel een plekje om te plonzen. Zo is er een 25-meter bad met duikplank, een ondiep speelbad, een peuterbad en een 35 meter lange glijbaan.
Het zwembad is alleen geopend in de zomermaanden. Voor meer informatie over De Schalken, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
VVV Ameland
Strandweg 20
9162 EV Ballum
Openingstijden
In de zomermaanden geopendPrijs
Check voor de actuele tarieven de website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Kidsfestival bij De Lawei
Dansende voeten, knutseltafels, films, muziek en voorstellingen bij De Lawei in Drachten!
Piraten in de Zoo
Stap in het piratenavontuur bij AquaZoo Leeuwarden tijdens Piraten in de Zoo!
Grieme mei wetter in het Fries Scheepvaart Museum
Ontdekken, spelen en speuren in de meivakantie bij het Fries Scheepvaart Museum!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag met kinderen in Friesland
Oranje boven! Tijdens Koningsdag 2026 kleurt heel Friesland oranje. Door de hele provincie vind je gezellige vrijmarkten, leuke activiteiten en bruisende evenementen. Check in deze blog wat er allemaal in de omgeving te beleven is met kinderen!
Lente knutsels maken!
Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!
Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!