Zwembad De Schalken
Spetter spat! Bij De Schalken kun je heerlijk zwemmen en plonzen in de buitenlucht.
Lekker warm zwemmen in de buitenlucht? Kom dan zwemmen bij buitenbad De Schalken op Ameland! Met drie grote baden is er voor iedereen wel een plekje om te plonzen. Zo is er een 25-meter bad met duikplank, een ondiep speelbad, een peuterbad en een 35 meter lange glijbaan.
Het zwembad is alleen geopend in de zomermaanden. Voor meer informatie over De Schalken, klik je op de roze button.
Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!
VVV Ameland
Strandweg 20
9162 EV Ballum
Openingstijden
In de zomermaanden geopendPrijs
Check voor de actuele tarieven de website via de roze buttonToon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
De Nationale Voorleesdagen
De Nationale Voorleesdagen staan voor de deur! Kom langs en ontdek hoe leuk voorlezen is.
Winactie
Familievoorstelling Mundo Sonora | 6+
Een vrolijk familieconcert van Orchestre Partout in Theater De LaweiBlogs & inspiratie
Alle blogs
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen
Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.