Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Trampolinepark feest

Helemaal los met je vriendjes tijdens je kinderfeestje bij Jumpstyle in Heereveen.

Feestje vieren? Dat kan super goed bij jumphal Jumpstyle in Heereveen, spring je nieuwe jaar in.

Het is heerlijk in deze jumphal van Heereveen! Lukt het je al om een salto te maken? Of liever een flikflak? Je valt namelijk altijd zacht, dus probeer het maar. Er is een coole slamdunk, probeer zo vaak mogelijk springend te scoren met een basketbal. Dit is pas sporten! 

Er zijn verschillende verjaardagsfeestje arrangementen zodat het precies aansluit bij je wensen. Er is in elk geval altijd een tafel voor je gereserveerd, een cadeautje voor de jarige, jumpsokken, wat drinken en wat te eten!

Je kunt voor je kinderfeestje kiezen welke tricks je wilt doen, de jumpmasters staan voor je klaar. Je kunt al komen springen vanaf 7 jaar.

Check de roze button voor alle informatie en kom naar het leukste trampolinepark in Heereveen.

Wil jij je kinderfeestje hier vieren? Of toch iets anders? Kijk dan bij onze kinderfeestjes.

Trampolinepark Jumpstyle

Griend 2

8443 CG Heerenveen

Openingstijden Kijk op de website voor de openingstijden.
Prijs Check de website voor de kosten.
Mail direct

Mail direct naar Trampolinepark Jumpstyle

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

JUMP freerun (6+)

Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van Jump freerun leer jij te gekke tricks!

Aquapark Feestje

Vier een spetterend kinderfeestje op het water bij Aquapark Sneek!

Smartpad Leeuwarder bos

Smart op pad in het Leeuwarder Bos met QR-speurtocht en een rugzak vol doe-opdrachten!

Battle Floor feestje bij Battlehouse

Ren, spring en denk samen op een interactieve gamevloer vol actie bij Battlehouse in Heereveen.

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste uitjes als het regent in Friesland

Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven! 

5x kidsproof koffie & lunch in Leeuwarden

Even samen de stad in voor een koffietje of lunch, terwijl de kinderen zich ook vermaken, dat blijft goud. In Leeuwarden zitten verrassend veel fijne plekken waar dat gewoon kan. Dit zijn onze 5 favoriete kidsproof koffie- en lunchadresjes, getest en goedgekeurd.

5x Pompoenboerderijen in Friesland

Oh die heerlijke herfst! Vind jij het ook zo gezellig? De kou in de ochtend, een voorzichtig herfstzonnetje in de middag? De prachtige kleuren van de natuur? Met kids is het deze tijd van het jaar geweldig leuk om op zoek te gaan naar pompoenen. Maar waar zitten de leukste pompoenboerderijen in Friesland? Wij hebben alvast wat voorwerk voor jullie gedaan!

Ken jij dit toffe interactieve kindermuseum in Sneek al?

Hoe leuk is een museum bezoeken met kinderen? Héél erg leuk als het een interactief museum is. Het Fries Scheepvaart Museum in Sneek doet er alles aan om het interessant te maken voor kleine bezoekers. Dus niet alleen maar langs schilderijen over scheepvaart lopen of modellen bekijken van allerlei verschillende boten, maar vooral ook veel zelf doen en ontdekken. In dit blog laten we je zien wat er allemaal te doen is voor kinderen.