Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

By Kees Heerenveen

Deze espresso bar is leuk voor heit en mem en kids! Verantwoord en lekker eten. TOP!

By Kees heeft zelfgemaakt gebak en de passie voor koffie, puur eten en lifestyle. Er zijn ook koeken & gebakjes die glutenvrij, vegan, lactosevrij & suikervrij zijn!. Biologisch en zoveel mogelijk verantwoord. De kinderen mogen zelf kiezen uit de kids food en kids drankjes: bijvoorbeeld de gezonde variant Fristi-by Kees. Daar worden wij van Kidsproof Fryslân blij van!

Kijk gauw eens op de (mooie) website.

Nog zin om iets leuks te doen in de buurt? Check onze EropUit.

BY-KEES

Vleesmarkt 10

8441 EW Heerenveen

Openingstijden Kijk even op de website voor de openingstijden.
Mail direct

Mail direct naar BY-KEES

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 gezinsvriendelijke hotels voor de voorjaarsvakantie bij Bilderberg

Deze Bumba show wil je niet missen met jouw kleintje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Boswandeling met warme chocomelk toe in Friesland

Even lékker een frisse neus halen is een must als de dagen korter worden en in de donkere wintermaanden. Jas en laarzen aan en gáán! Zo'n uit je nog nét even wat leuker maken? Eindig in een restaurantje, met een warme chocomel en een gezellige spelletje kaarten aan tafel! Wij zetten de leukste natuurwandelingen in Friesland voor je op een rij.

Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen

Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!

13x originele warme chocolademelk ideeën

Bij herfstweer denken we aan regen, koude wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?