Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voetjes in het zand

Een soort stadsstrand in Leeuwarden in de Blokhuispoort. Heerlijke plek!

Naast Proefverlof zit Bajes Beach, eigenlijk in het midden van de gevangenis. In Leeuwarden ga je naar het strand bij Bajes Beach in de Blokhuispoort!

Met je voetjes in het zand en de kindjes kunnen er uren spelen met een emmertje en een schepje! Geopend van mei t/m augustus.

Bajes Beach

Blokhuisplein 40

8911 LJ Leeuwarden

Prijs van mei t/m augustus
Mail direct

Mail direct naar Bajes Beach

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Kinderherdenking 4 mei livestream in Madurodam

Spannend en indrukwekkend het Verzetsmuseum junior

Blogs & inspiratie

Alle blogs

25 x doen in de lente in Friesland

25 Dingen om te doen met de kids in de lente in Friesland, vink jij ze allemaal af?

Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

Lente knutsels maken!

Het voorjaar is begonnen! We zien de zon steeds vaker, overal groeien bloemetjes en ook de eerste lammetjes springen vrolijk in het rond. We hebben 8 superleuke activiteiten voor je verzameld: van toveren met water tot je eigen mini-moestuin. Veel plezier!

Gratis uitjes in Friesland

Ben je op zoek naar een leuk kinderuitje dat niet zo duur is of zelfs gratis? Dat kan. Er zijn supertoffe dingen om te doen die helemaal niets kosten! Bekijk onze leuke tips voor gratis kinderuitjes en activiteiten in Friesland.