Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kidslab (8+)

Elke woensdagmiddag mag je gave dingen komen maken en uitvinden in Bibliotheek Drachten

Op woensdagmiddag is het FabLab gesloten voor volwassenen en zijn er in het KIDSLAB leuke technische of creatieve workshops voor kinderen van 8 tot 12 jaar. Kinderen leren deze middag over techniek en gaan hiermee zelf aan de slag.

Iedere woensdag staat er weer een andere, leuke activiteit op het programma. Benieuwd naar wat je vandaag kunt doen? Klik dan op de roze button! 

Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.

Bibliotheek Drachten

Museumplein 13

9203 DD Drachten

Openingstijden Elke woensdag van 15.00 tot 17.00 uur
Prijs Niet leden €7.50
Leden €5,-
Mail direct

Mail direct naar Bibliotheek Drachten

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Fries Museum

Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

Aquapark Sneek

Friesland heeft een cool Aquapark in Sneek! Superleuk om te doen, ook als kinderfeestje! 7+

Spelen, puzzelen, varen, bouwen

Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x kindvriendelijke restaurants in Harlingen

Ga je met de boot vanaf Harlingen of ben je er een dagje of een weekend... het maakt niet uit. Harlingen geeft een instant vakantiegevoel. Avontuur! Wij vonden er de leukste kindvriendelijke restaurants voor jou!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

De leukste pluktuinen in Friesland

Superleuk om te doen, samen met je kids: Fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen in de natuur en ondertussen helemaal zelf iets plukken. We hebben de leukste pluktuinen van Friesland op een rijtje gezet.

12x de lekkerste ijssalons in Friesland

Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief