Bibliotheek ZuidoostFryslân
De Bieb heeft meer dan alleen boeken te leen. Er zijn ook veel leuke dingen te doen voor kinderen.
Veel boeken te leen én superleuke activiteiten! Naast papieren boeken, tijdschriften en luisterboeken kun je zelfs E-books lenen. Er worden regelmatig leuke activiteiten voor kinderen georganiseerd rondom boeken en muziek of een creatieve workshop. Super leuk! Ook heeft de bibliotheek regelmatig een expositie. Nog meer reden om een keer langs te gaan. Kinderen worden GRATIS lid!
Vestigingen
De Bibliotheek is in Wolvega, Appelscha, Beesterzwaag, Gorredijk, Haulerwijk, Noordwolde, Oosterwolde en Ureterp. Kijk op de website voor meer informatie en de adressen.
Tip: Leuke activiteiten die de bibliotheek organiseert vind je in de Uitagenda!
Bibliotheek Zuidoost Fryslân
Openingstijden
Kijk even op de website voor de opningstijden per vestiging.Prijs
Kinderen zijn gratis lid.
Mail direct
Telefoonnummer
Lijstjes voor Fryslân
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).
13x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen
Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.