Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderfeestje Doolhofpark

De leukste plek om de weg kwijt te raken samen met je vriendjes op je verjaardag!

Vier hier je kinderfeestje! Wat een leuke plek, want spelen en rennen met je vriendjes is all you need. 

Het Doolhofpark heeft drie verschillende doolhoven, lekker drave! Super spannend om de uitgang terug te vinden. Ben je er uit, dan kun je even spelen in de speeltuin, waarbij je zelf in actie moeten komen om de toestellen te laten bewegen.

Goud zoeken
Wat cool! Goud zoeken in de goudstroom. En succes met droog blijven, want je mag over de evenwichtsbalk, het slingertouw en de loopbrug met daaronder WATER!
Neem toch maar droge kleren mee…

Er zijn verschillende feest-arrangementen mogelijk, allemaal met wat lekkers erbij. Mocht het slecht weer zijn, dan zijn er ook mogelijkheden voor binnen.

Nieuwsgierig geworden? Check snel de website.

We hebben nog meer Kidsproofuitjes, bijvoorbeeld voorstellingen of films. Check even onze actuele Uitagenda.

Doolhofpark en Bospaviljoen Bakkeveen

Mjûmster Wei 16-C

9243 SK Bakkeveen

Openingstijden Check de openingstijden op de website.
Prijs Check de kosten op de website.
Mail direct

Mail direct naar Doolhofpark en Bospaviljoen Bakkeveen

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Smartpad Leeuwarder bos

Smart op pad in het Leeuwarder Bos met QR-speurtocht en een rugzak vol doe-opdrachten!

Battle Floor feestje bij Battlehouse

Ren, spring en denk samen op een interactieve gamevloer vol actie bij Battlehouse in Heereveen.

JUMP freerun (6+)

Ren, spring en zwaai! Bij de freerunlessen van Jump freerun leer jij te gekke tricks!

Aquapark Feestje

Vier een spetterend kinderfeestje op het water bij Aquapark Sneek!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x Dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.

Kinderboerderij Doniastate is zó leuk!

Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!

10 x doen in Drachten met kinderen

Wat kun je allemaal doen met kinderen in Drachten? Wij geven je dé beste Kidsproof tips en pareltjes!

11 x doen in de herfst met kinderen

Herfstuitjes met kinderen in Friesland? Laat dit nou net ook een heel leuk seizoen zijn met de kids. We hebben een selectie gemaakt van boswandelingen tot aan toffe uitjes binnen.