Strand Makkum
Wat een fijne plek op te zwemmen en te spelen op Het Makkumerstrand!
Het Makkumerstrand aan het IJsselmeer, is een prachtig mooi strand dat bekend staat om de watersport. Je kijkt je ogen uit naar de (kite) surfers! Voor de kinderen is er een heel groot speeltoestel op het strand.
Ook is er een volleybalveld en zijn er winkels en restaurants waar je terecht kan. Net Saint Tropez! Bij boulevard vind je Strandbar Thuishaven, onze favoriet, en er zijn 2 ijssalons! Compleet dagje uit dus.
We hebben ook een up to date Uit-agenda gericht op kinderen. Check it!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Bounce Valley Leeuwarden
In dit springkussenpark in Leeuwarden kun je deze kerstvakantie springen, klimmen en glijden!
De nieuwe KidsGea is uit!
Heb jij hem al ontvangen? De nieuwe KidsGea over de kieviet en andere weidevogels is uit!
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van NederlandBlogs & inspiratie
Alle blogs
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.
6x állerleukste speeltuinen in Friesland
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste buitenspeeltuinen in Friesland, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!