
Ja, ik wil!
Stap in de wereld van bruidsjurken en ontwerp je eigen bruidsjurk! Super gaaf toch?
Ontdek alles over trouwjurken in de nieuwe tentoonstelling Ja, ik wil! Stap in de wereld van prachtige bruidsjurken en ga zelf creatief aan de slag! In het atelier ontwerp je je eigen droomjurk en in de zalen maak je de mooiste foto’s. Een perfecte activiteit om met het gezin te doen.
De tentoonstelling Ja, ik wil! is nog leuker met een rondleiding van onze museumgidsen! Tijdens de rondleiding krijg je alles te horen over de wonderschone jurken en de dragers. De gidsen stemmen het verhaal af op de interesses en de samenstelling van de groep. Sluit aan bij een bestaande rondleiding of boek een exclusieve rondleiding voor je groep op basis van jullie eigen interesses.
Datum: Iedere zaterdag en zondag van 19 oktober 2024 t/m 16 februari 2025
Tijd: zaterdag van 14.30 tot 15.30 en zondag van 12.30 – 13.30u
Prijs: 6 euro (exclusief museumentree)
De tentoonstelling is te zienh t/m 16 februari 2025.
Klik voor meer info op de rozewebsitebutton.
TIP: Neem nog even een kijkje op onze eropuit-pagina voor nog meer uitjes.
Data:
- zaterdag 18 januari 2025
- zondag 19 januari 2025
- zaterdag 25 januari 2025
- zondag 26 januari 2025
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Fries Museum
Wilhelminaplein 92
8911 BS Leeuwarden
Openingstijden
t/m 16 februari 2025Prijs
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!