
Fruithof de Struikrover
Kom spelen in de zandbak, springen op de trampoline of ga mee de tuin in om bessen en bloemen te plukken.
Kinderen vinden het geweldig op de Fruithof!
Spelen in de zandbak, de trampoline achter of mee de tuin over om bessen en bloem te plukken!
Voor meer info klik je op de roze button.
TIP: kijk voor meer leuke uitjes in onze Uitagenda!
Fruithof de Struikrover
Hoofdweg 193
8474 CE Oldeholtpade
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Kidsfestival bij De Lawei
Deze herfstvakantie het KidsFestival bij De Lawei! Voorstellingen, kinderfilms en gave workshops!
Zorg dat je erbij komt!
Deze herfstvakantie hoef je je geen moment te vervelen. Kom je langs?
Maak je eigen mozaïek
Geef jouw kapotte keramiek een tweede leven in de herfstvakantie in Keramiekmuseum Princessehof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Korte wandelroutes voor peuters en kleuters
Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
10x Dieren knutselen met bladeren
In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.