Heerlijk park met speeltuin
Het Julianapark in Bolsward is mooi onderhouden en heeft een leuke natuurspeeltuin!
Julianapark in Bolsward is een prachtig onderhouden park en heeft een gedeelte voor kinderen waar met boomstammen een natuurspeeltuin is gemaakt.
Erg leuk!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Dag van het Kasteel 2026
Het gehele Pinksterweekend staan kastelen en buitenplaatsen in de spotlights; dit jaar met thema LIEFDE!
Prinsen- en Princessedag bij het Princessehof
Op zondag 21 juni (Vaderdag) is er een gratis kinderfeest in het Princessehof!
Oranjewoud Festival
Kom in het Pinksterweekend samen met je kids naar het leukste (klassieke) muziekfestival van NederlandBlogs & inspiratie
Alle blogs
35 tips voor een fijne Hemelvaart in Friesland
Alweer een fijn lang weekend! Speciaal voor Hemelvaart hebben we een heleboel tips verzameld voor thuis en wanneer je er op uit wilt.
15x tips voor Ameland met kinderen
Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.
Heel veel tips voor kinderuitjes met Pinksteren
Met een lekker lang en hopelijk een beetje zonnig Pinksterweekend voor de deur hebben we weer heel veel leuks voor jou verzameld!