
Feest op de Kinderboerderij
Vier je verjaardagsfeestje op Kinderboerderij Anna Zijlstra Hoeve in Dokkum.
Binnenkort jarig en wil je dit vieren met je liefste vriendjes en vriendinnetjes? Dan ben je welkom bij Kinderboederij Anna Zijlstra Hoeve in Dokkum.
Natuurlijk zijn er hele lieve dieren en is er een fijne speeltuin. In de Vlindertuin ontdek je heel veel verschillende soorten vlinders. Maar je kunt ook een speurtocht doen of een ritje op de ezel maken.
Voor een paar euro per kind heb je een all-in kinderfeestje inclusief drinken en lekkers. Nieuwsgierig geworden? Kijk dan even op de website via de roze button.
In de buurt een lekker hapje eten met de kids? Kijk dan ook eens bij onze UitEten tips.
Kinderboerderij Anna Zijlstra Hoeve
Parklaan 10
9103 SP Dokkum
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen
Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.
Echt leuke uitjes met tieners in Friesland
Van de een op andere dag heb je een echte tiener in huis. Pluktuinen, speeltuinen en boerderijen zijn opeens passé. Een rondje door het bos wandelen is over het algemeen ook niet een idee waar ze warm voor lopen. Zeker als je nog wat jongere kinderen in huis hebt, wordt een uitje bedenken wat voor iedereen leuk is opeens een opgave. Maar het 'bonden' als gezin is juist in deze leeftijdsfase zo belangrijk. Wij hebben voor jou heel veel tips op een rij gezet.
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!