Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Doniastate

Knuffel met dieren bij Doniastate in Stiens met gaaf kabouterbos en grote speeltuin!

Dit mooie plekje heeft zoveel te bieden. Naast de bekende boerderijdieren zoals geitjes, schapen en koeien, ook alpaca’s, reuzenslakken, emoes en mini ezels. De kinderboerderij is ruim opgezet (totaal 6 hectare) en echt een aanrader.

Lekker spelen in de speelweide en zullen we de kabouters in het kabouterbos opzoeken? In het kabouterbos zijn allerlei spelletjes en opdrachten. Zoveel te beleven.

Heerlijk eten en drinken kan zowel binnen als buiten, met mooi zicht op je kindjes. Naast het terras is een grote zandbak en schommelsstraat zodat je ongestoord kunt genieten van je koffie terwijl de kids lekker spelen.

Let op: ze zijn niet het hele jaar open, maar tussen begin april en eind oktober. Klik op de roze button voor meer info.

Nog even een hapje eten in de buurt? Check onze kidsproof restaurants.

Lees ook onze blog: Doniastate

Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!

Lees verder Lees verder

Kinderboerderij Doniastate

Truerderdyk 14

9051 LC Stiens

Openingstijden Kijk even op de website wat de openingstijden zijn.
Prijs Kijk op de website voor infomatie.
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Doniastate

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Naar Speelpark deSwaan deze zomervakantie

Onbeperkt speelplezier in de grootste speeltuin van Noord-Holland met gloednieuw waterkussen!

Wakker worden in de zomer!

Ontdek tijdens de zomer in Natuurmuseum Fryslân alles over slapen in de tentoonstelling Wakker worden!

Tekenen in de tuin

Kom iedere zondag in de zomervakantie tekenen in de zonnige tuin van Princessehof. Gratis toegang!

Spelen, puzzelen, varen, bouwen

Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomervakantie uitjes in Friesland!

2025 - ZOMERVAKANTIE! Hoog tijd om er lekker op uit te gaan met het gezin. Er is gelukkig onwijs veel te doen in Friesland. Wat dacht je van een vet aquapark, fabeldieren zoeken, een leuke workshop, een boerderij uitje, tekenen in de prinsessentuin of een fijne wandeling door de natuur? Check de leukste, zomerse uitjes hieronder!

8 x kindvriendelijke restaurants in Leeuwarden

De 8 leukste restaurants en eetcafés in Leeuwarden met kinderen. Wat is er belangrijk als je met kinderen uit eten gaat? Een speelhoek, vriendelijke bediening en een (gezond) kindermenu! Bij al deze lunch- en diner pareltjes vind je dat, en soms nog wat meer. Ook voor papa en mama is dit superleuk eten in de stad.

12x de lekkerste ijssalons in Friesland

Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.

4x De léukste blotevoetenpaden in Friesland

Lekker op pad! Op je blote voetjes. Voel de natuur, dit is zó te gek voor kids! De leukste blotevoetenpaden van Friesland vind je hier!