Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Bascule pluktuin

Kom bloemen, fruit, groente en kruiden plukken in de Hommerts. Zo leuk hier!

Héél erg leuk om samen met de kinderen te doen, je eigen bloemen plukken! Een mooie bos bloemen voor op de keukentafel thuis of voor beppe.

Bij ‘de Bascule’ krijg je een mand en schaar om vervolgens in de tuin zelf de bloemen te plukken die jij mooi vindt. Van de geplukte bloemen kun je een veldboeket laten maken. De pluktuin in Hommerts is in het lente- en zomer- en herfstseizoen geopend. Dit wordt een superleuke dag!

Wil je weten wat er nog meer allemaal te doen is voor kinderen yn Fryslân? Check onze uit-agenda!

Kwekerij De Bascule

Jeltewei

8622 Hommerts

Openingstijden zie website voor de actuele openingstijden
Mail direct

Mail direct naar Kwekerij De Bascule

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Boeren en tuinders pakken winters uit!

Vrolijk verlichte trekkertochten, verlichte boerderijroutes of een leuke winterwandeling!

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Popcornfestival: Niko voorbij het noorderlicht (6+)

De kerstvakantie begint in dbieb met het Popcornfestival! Kom langs!

Gratis museumspel voor families

Ga in het Fries Museum in Leeuwarden op ontdekkingstocht met Lytse Pier!

Uitgelicht

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Tip: Light Safari in Beekse Bergen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kerstmarkten met kids in Friesland

Oh wat is dit toch een heerlijke tijd! Alles is zo sfeervol verlicht! En overal zien we kerstballen, glitters en versierde pleintjes... Tijd om eens op zoek te gaan naar de leukste kerstmarkten in Friesland. Staat jouw favoriet er tussen?

37x kerstfilms en kerstseries

2025 - Het is december, dus tijd voor kerstfilms en kerstseries. Ga maar alvast met het hele gezin in pyjama op de bank zitten, want hieronder vind je onze 34 favoriete kerstfilms en kerstseries, die leuk zijn voor kinderen.

24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

21x zelfgemaakte kerstballen

Heb je het huis al in de extra kerstsfeer gebracht? Samen met de kinderen een eigen kerstbal of kersthanger gemaakt om zo een persoonlijk tintje aan je kerstboom te geven? Wij hebben 21 toffe tips voor je op een rijtje gezet.