Lands Welvaeren
Restaurant Lands Welvaeren in Heeg heeft pannenkoeken en een héle grote speelruimte voor kinderen!
Lands Welvaeren is gevestigd in het watersport dorp Heeg met een pannenkoekenrestaurant. Uiteraard serveren ze ook diverse andere gerechten voor de gasten die niet van pannenkoeken houden. Ook kunnen ze met allergieën rekening houden..
Het restaurant is gezellig oud Hollands ingericht met een modern tintje. En zij hebben een ruime speelhoek van circa 45m2. Ook zetten ze met mooi weer een springkussen buiten voor de kleintjes.
Lands Welvaeren is open van begin april tot eind oktober. In het hoogseizoen 6 dagen per week. Doordeweeks vanaf 15:00 uur en in de weekenden vanaf 10:00 uur
Het gehele jaar kan je reserveren voor (kinder) feestjes.
TIP: Heeg heeft een mooi strandje met een grote waterglijbaan deze is gratis te gebruiken. Ook worden de faciliteiten voor kinderen dit seizoen nog uitgebreid, met o.a. een kabelbaan.
Klik voor meer info even door naar de Facebookpagina via de roze websitebutton!
Lands Welvaeren
Van Harinxmastraat 50
8872 NV Midlum
Openingstijden
Check de openingstijden op de facebookpagina via de roze websitebutton.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis uitjes in Friesland
Ben je op zoek naar een leuk kinderuitje dat niet zo duur is of zelfs gratis? Dat kan. Er zijn supertoffe dingen om te doen die helemaal niets kosten! Bekijk onze leuke tips voor gratis kinderuitjes en activiteiten in Friesland.
Tips voor de meivakantie 2026 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!