Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Eiland Ontsnapt

Ontdek tijdens deze familievoorstelling hoe het schip Abraham Crijnssen de vijand te slim af was.

Beleef het spannende verhaal van de ontsnapping van de Abraham Crijnssen. In de Tweede Wereldoorlog is dit schip gestationeerd in Soerabaja en moet zien te ontsnappen aan de Japanners. Gaat het ze lukken? Beleef het tijdens de voorstelling ‘Een eiland ontsnapt’.

Iedere zondag in juni is Eiland ontsnapt te zien om 13:00, 14:00 en 15:00 uur. In juli wordt de voorstelling iedere maandag en zondag gespeeld.

Haal je tickets met korting via de roze websitebutton.

Tip: Wist je dat wij ook meest kindvriendelijke restaurants in Noord-Holland op een rijtje heeft gezet?

Marinemuseum

Hoofdgracht 3

1781 AA Den Helder

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Marinemuseum

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Aquapark Sneek

Friesland heeft een cool Aquapark in Sneek! Superleuk om te doen, ook als kinderfeestje! 7+

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Fries Museum

Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

Spelen, puzzelen, varen, bouwen

Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6x kindvriendelijke restaurants in Harlingen

Ga je met de boot vanaf Harlingen of ben je er een dagje of een weekend... het maakt niet uit. Harlingen geeft een instant vakantiegevoel. Avontuur! Wij vonden er de leukste kindvriendelijke restaurants voor jou!

12x de lekkerste ijssalons in Friesland

Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

De leukste pluktuinen in Friesland

Superleuk om te doen, samen met je kids: Fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen in de natuur en ondertussen helemaal zelf iets plukken. We hebben de leukste pluktuinen van Friesland op een rijtje gezet.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief