De Spitkeet
Openluchtmuseum en themapark De Spitkeet brengt je terug naar vroeger!
Het openluchtmuseum en themapark ‘De Spitkeet’ ligt in de prachtige omgeving van het Nationale Landschap ‘De Noordelijke Friese Wouden’. Je bent even terug in de tijd en ziet de huizen van lang geleden. Dat was even anders! Leuk om je kinderen te laten zien. Doe een speurtocht door het museum en win een prijs! Hierna nog even spelen in de speeltuinen. Een super leerzame en leuke dag.
Een hapje eten in de buurt? Check even onze kidsproof eetplekjes.
Openluchtmuseum/Themapark “De Spitkeet”
De Dunen 3
9281 KT Harkema
Openingstijden
Kijk even op de website.Prijs
Kijk even op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Op zoek naar natuurschatten in De Alde Feanen (8+)
Ga mee op avontuur in Nationaal Park De Alde Feanen en ontdek bijzondere dieren en mooie natuur!
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
Aquapark Sneek
Spectaculair waterpark in Sneek voor een actief dagje uit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
13 x Doen op Terschelling met kinderen
Voel, ruik, proef strand en zee. Dit is het ware eilandgevoel! Vakantie of een dagje uit op één van de Waddeneilanden is áltíjd een goed idee. Op Terschelling is namelijk van alles te beleven voor jong en oud.
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
13x tips voor op zonnig Schiermonnikoog met kinderen
Op Schiermonnikoog kun je heerlijk uitwaaien met de kids en genieten van de prachtige natuur, de zee en het strand. Je beleeft hier het ultieme eilandgevoel en dat zó dicht bij huis.