
De Spitkeet
Openluchtmuseum en themapark De Spitkeet brengt je terug naar vroeger!
Het openluchtmuseum en themapark ‘De Spitkeet’ ligt in de prachtige omgeving van het Nationale Landschap ‘De Noordelijke Friese Wouden’. Je bent even terug in de tijd en ziet de huizen van lang geleden. Dat was even anders! Leuk om je kinderen te laten zien. Doe een speurtocht door het museum en win een prijs! Hierna nog even spelen in de speeltuinen. Een super leerzame en leuke dag.
Een hapje eten in de buurt? Check even onze kidsproof eetplekjes.
Openluchtmuseum/Themapark “De Spitkeet”
De Dunen 3
9281 KT Harkema
Openingstijden
Kijk even op de website.Prijs
Kijk even op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x de lekkerste ijssalons in Friesland
Lekker weer, zonnetje erbij! Een ijsje halen is áltijd feest! Wij zochten voor jou dé kidsproof topadresjes op. De mooiste terrasjes en de leukste plekjes, zodat jij er ook lekker bij zit.
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!