Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Op reis door de tijd bij De Spitkeet

Ga deze voorjaarsvakantie samen met pake en beppe op avontuur bij Openluchtmuseum!

De voorjaarsvakantie is het perfecte moment om samen op pad te gaan. Bij Openluchtmuseum De Spitkeet beleven jullie een vrolijk en leerzaam uitje waarin jong en oud samen de tijd in duiken.

Wat gaan jullie doen tijdens dit vakantie-uitje?

Tijdens Help pake en beppe ?de vakantie door stappen jullie in het thema Op reis door de tijd. Bij binnenkomst halen jullie een paspoort op en begint de reis. Over het museumterrein doen jullie spelletjes en opdrachten, verzamelen stempels en ontdekken hoe kinderen vroeger speelden (en hoe creatief je kunt zijn met een wasrek!). Is het paspoort vol? Dan volgt de paspoortcontrole… en misschien wel een cadeautje.

Dit uitje draait helemaal om samen doen. Kinderen leren spelenderwijs over vroeger, terwijl pake en beppe volop herinneringen delen. Het openluchtmuseum voelt overzichtelijk en ontspannen, en in het bezoekerscentrum is ruimte om even te pauzeren met iets lekkers.

Deze Super leuke activiteiten zijn er van dinsdag 24 februari t/m vrijdag 27 februari. Kinderen kunnen zich ter plaatse aanmelden vanaf 10:00 t/m 15:00 uur. Voor de deelname wordt een bijdrage van €3,50 gevraagd. De entree is voor kinderen en donateurs gratis. Voor volwassenen geldt de normale entreeprijs van €8,50.

Voor meer info klik je op de roze websitbutton!

Een hapje eten in de buurt? Check even onze kidsproof eetplekjes.

Openluchtmuseum/Themapark “De Spitkeet”

Openingstijden Zie tekst
Prijs Zie tekst
Mail direct

Mail direct naar Openluchtmuseum/Themapark “De Spitkeet”

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Meer inspiratie

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

Schatzoeken

Lukt het jou om het raadsel van de museumschat in het Fries Scheepvaartmuseum op te lossen?

Bordspel familie-event

Deze middag kun je kennismaken met spelletjes van over de hele wereld.

Peuterpret bij De Lawei

Speciaal voor de allerkleinsten, zij kunnen 4x per jaar genieten van een Peuterpretfilm bij De Lawei.

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Valentijns Kletspraat

Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.

Toegankelijke uitjes in Friesland met kinderen

Wil je er even fijn op uit, maar zoek je naar fijne uitjes die toegankelijk zijn in Friesland? Wij zetten de allerleukste uitjes voor je op rij!

Gezellige Valentijnsdag!

Valentijnsdag is niet alleen leuk voor giebelende tieners. Bij ons thuis is Valentijnsdag een leuk excuus om elkaar extra in het zonnetje te zetten. Check hier de leukste ideetjes!

Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!

Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?