
Zwembad de Dúnatter
De Dúnatter is een fijn openluchtzwembad op Schiermonnikoog.
Zwemmen en genieten voor jong en oud doe je bij de Dúnatter op Schiermonnikoog. Het openluchtzwembad heeft drie baden; een recreatiebad, een apart peuterbad en een wedstrijdbad waarin baantjes getrokken kunnen worden. Ook is er een leuke familie glijbaan en een grote ligweide waarop je heerlijk kunt liggen in de zon.
Voor meer informatie over de Dúnatter, klik je op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Optisport Zwembad de Dúnatter
Duinpad 10
9166 NL Schiermonnikoog
Openingstijden
Check de actuele openingstijden op de website via de roze buttonPrijs
0 t/m 2 jaar: gratisVanaf 3 jaar: €6,10
65+: €5,10
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Speeltuindromen
Bij Speelpark de Swaan komen deze meivakantie weer al je speeltuindromen uit!
Tussen Kunst & Kidz week bij het Zuiderzeemuseum
In de meivakantie organiseert het museum de Tussen Kunst & Kidz week voor kinderen én hun families!
KidsFestival
Schouwburg De Lawei staat in de meivakantie in het teken van het KidsFestival.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland
Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.
Review: tentoonstelling Wakker Worden!
Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!
Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!
Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!