
De Zeekraal
Een biologische schapenboerderij met maar liefst 200 schapen. Dat is veel! Kom jij ook schaapjes tellen?
Op De Zeekraal lopen super veel schapen rond. De schapen zijn niet alleen leuk om naar te kijken, maar van hun melk worden ook allerlei lekkere en handige producten gemaakt. Denk aan schapenkaas, maar ook aan bijvoorbeeld heerlijk romig ijs.
Neem bij De Zeekraal een kijkje in de kaas- of ijsmakerij of haal wat lekkers in de boerderijwinkel vol streekproducten.
Heb je daarna nog niet genoeg schaapjes geteld? Dan kun je altijd nog schaapjes tellen tot je in slaap valt, want bij De Zeekraal kun je ook komen logeren in het BoerenBed. Tijdens een verblijf in een van de BoerenBed tenten ga je terug in de tijd van voordat er elektriciteit was. De tenten staan aan de voet van het duin en op loopafstand van de Waddenzee.
Wil je meer weten over De Zeekraal? Klik dan op de roze button.
Een lekker hapje eten met het hele gezin? Kijk dan ook eens op onze uit-eten pagina!
Schapenboerderij De Zeekraal
Oosterend 17
8897 HW Oosterend Terschelling
Toon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x bootje huren in Friesland
Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland
Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!