Sfinx Spellen en Speelgoed
In deze winkel in Heerenveen kun je speelgoed/ spelletjes kopen én iets lekkers eten en drinken!
Laat je kind lekker snuffelen tussen het mooie (veelal) houten speelgoed. Spelen net als vroeger is de gedachte hierachter. Er staat een tafel met houten treinbaan waarmee de kids kunnen spelen. Ondertussen drinken heit en mem een kopje koffie, of iets anders lekkers! Echt fijn.
Naast speelgoed zijn er ook heeeeel veel spellen te vinden, voor volwassenen en kinderen. Wat een goede combi!
Sfinx organiseert ook regelmatig leuke dingen, zoals schminken, meditatie en muziek voor kinderen. We love it.
Check gauw de website en ontdek hoe, wat en wanneer.
Nog even wat leuks doen in de buurt? Kijk even bij onze EropUit.
Sfinx Spellen en Speelgoed
Dracht 11
8442 BJ Heerenveen
Openingstijden
Dinsdag, woensdag en vrijdag van 10:00 tot 18:00Donderdag van 10:00 tot 21:00
Zaterdag van 10:00 tot 17:00
Koopzondagen: 13:00 tot 17:00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste uitjes als het regent in Friesland
Verpest de regen jullie geplande uitstapje? Niet getreurd! We hebben een plenty tips om jullie dag tot een succes te maken. Er is zoveel te beleven!
De leukste uitjes in de voorjaarsvakantie!
2026- Wat ga jij doen deze voorjaarsvakantie? We hebben de leukste uitjes en leuke kinderactiviteiten in de voorjaarsvakantie in Friesland voor je op een rij gezet! De krokusvakantie is een heerlijke tijd om eropuit te gaan met het gezin.
5x kidsproof koffie & lunch in Leeuwarden
Even samen de stad in voor een koffietje of lunch, terwijl de kinderen zich ook vermaken, dat blijft goud. In Leeuwarden zitten verrassend veel fijne plekken waar dat gewoon kan. Dit zijn onze 5 favoriete kidsproof koffie- en lunchadresjes, getest en goedgekeurd.