Strandje aan het Nannewijd
Een klein strandje met leuke speeltoestellen voor de kids! Dat wordt een heerlijk dagje!
Het strandje aan het Nannewijd is een klein strand met een paar speeltoestellen voor kinderen. In het water is een stuk afgebakend voor kleine kids, hier is ook een leuke glijbaan!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Hongerig van al het spelen? Ga uit eten met de kids bij een kindvriendelijk restaurantje!
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Peuterpret bij De Lawei
Speciaal voor de allerkleinsten, zij kunnen 4x per jaar genieten van een Peuterpretfilm bij De Lawei.
Bordspel familie-event
Deze middag kun je kennismaken met spelletjes van over de hele wereld.
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio NoordUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gezellige Valentijnsdag!
Valentijnsdag is niet alleen leuk voor giebelende tieners. Bij ons thuis is Valentijnsdag een leuk excuus om elkaar extra in het zonnetje te zetten. Check hier de leukste ideetjes!
Vogelvoer maken: Dat kan iedereen!
Zelf vogelvoer maken is vrij eenvoudig en hartstikke leuk. En daarna vogeltjes spotten. Vink, mees, merel: zie jij het verschil?
Kidsproof Valentijns Kletspraat
Ben jij ook zo dól op de liefde? Vraag je kinderen de hemd van het lijf met deze kletspraat. Ben je weleens verliefd geweest? Wat is jou ideale afspraakje? En nog veel meer inspiratie vragen vind je hier. Knip ze uit en stop ze in een pot voor leuke momenten en gesprekken.