Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Theetuin Blotevoetenhof

Startpunt avontuur door de natuur! Het Blotevoetenpad in Opende heeft een fantastische theetuin.

Het startpunt voor je bezoek aan het Westerkwartier, het ’t Blôde Fuottenpaad, is Theetuin het Blotenvoetenpad.

Theetuin Blotevoetenhof Opende

Hier kun je genieten in de prachtige groene tuin van een ijsje, frisdrank, koffie, thee of wat lekkers te eten.

Kinderfeestjes buiten

De Theetuin verzorgt in samenwerking met staatsbosbeheer leuke activiteiten die zeer geschikt zijn voor kinderfeestjes.

Meer informatie

Kijk hiervoor op de website door op de roze button te klikken.

TIP: kijk hier voor meer leuke tips om met de kids de natuur in te gaan >>>

Theetuin Blotevoetenhof

Peebos 1A

9865 TG Opende

Openingstijden Theetuin Blotevoetenhof is in het hoogseizoen (april t/m oktober) van woensdag t/m zondag van 10.00 tot 17.00 uur geopend.

Tijdens de landelijke zomervakanties is de theetuin alle dagen open!
Prijs Gratis toegang
Mail direct

Mail direct naar Theetuin Blotevoetenhof

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zomerpret met water bij Woudagemaal

Geniet deze zomervakantie van genoeg activiteiten met water, spelletjes en natuurlijk het stoomgemaal.

Vier de zomervakantie in AquaZoo

Kom op ontdekkingstocht in dé dierentuin van het Noorden en sta oog in oog met heel veel dieren!

Spelen, puzzelen, varen, bouwen

Ook dit jaar is er weer genoeg te doen in de zomervakantie bij Fries Scheepvaartmuseum!

Tekenen in de tuin

Kom iedere zondag in de zomervakantie tekenen in de zonnige tuin van Princessehof. Gratis toegang!

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Korte wandelroutes voor peuters en kleuters

Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.

De leukste musea met peuters en kleuters in Friesland

Ben je zelf een museumgek, maar heb je geen idee waar je met peuters of kleuters terecht kunt? Wij geven je hier 5 tips voor en superleuk educatief museum uitje voor peuters en kleuters in Friesland!

Doniastate

Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!

Makkelijk: zelf stoepkrijt maken

Stoepkrijt kun je niet alleen in de winkel kopen. Je kunt ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf maken! Super leuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief