Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeehondentocht

Een zeehondentocht is een must om mee te maken als je op Schiermonnikoog bent!

De boot neemt je mee naar plekken waar zich veel zeehonden bevinden. Zo kun je zelf zien wat dit voor prachtige dieren zijn. 

Ga je op zandplaatexcursie? Dan bezoek je ook nog eens een zandplaat en kun je lopen over de bodem van de waddenzee. Vaar mee en beleef waarom het prachtige Schiermonnikoog een Werelderfgoed gebied is geworden. 

Vaar je mee? Vergeet dan geen schoenen aan te trekken die vies mogen worden. Ook kan het fris worden op de boot! 

Voor meer informatie over een Zeehondentocht, klik je op de roze button. 

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Waterevents Zeehondentocht

Openingstijden Op reservering
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

80 jaar vrijheid

In de meivakantie staat het Marinemuseum in het teken van 80 jaar vrijheid.

Maak je eigen Tang-paard

Maak je eigen Tang-paard tijdens de gratis familieworkshop in de meivakantie!

Wereld van stoom

Een leerzaam gezinsuitje voor in de meivakantie! Ontdek de kracht van stoom en water.

Jungle-avontuur in de meivakantie

Ga op expeditie bij Pantropica! Spot wilde dieren en beleef samen het coolste vakantie-avontuur.

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!

Review: tentoonstelling Wakker Worden!

Samen met onze kinderen Elisa van 10 jaar, Ylva van 8 jaar en Fabian van 3,5 jaar, mama én oma zijn wij naar de nieuwe tentoonstelling Wakker worden! gegaan in Natuurmuseum Fryslân!

De leukste uitjes met peuters en kleuters in Friesland

Er lekker op uit met je kleintje. Het is zo fijn, die tijd die je samen kunt beleven voordat ze naar de kleuterschool gaan! Waar kun je allemaal heen? Wij hebben al onze tips voor je verzameld.

Tips voor de meivakantie 2025 in Friesland!

Er staat een meivakantie vol leuke uitjes in Friesland voor de deur! Ga heerlijk naar buiten met het hele gezin, bezoek een van de vele musea met extra kinderactiviteiten of ga naar een leuke theatervoorstelling. Benieuwd naar wat er allemaal te beleven is deze meivakantie In Friesland? Lees dan snel verder!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief