Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zeehondentocht

Een zeehondentocht is een must om mee te maken als je op Schiermonnikoog bent!

De boot neemt je mee naar plekken waar zich veel zeehonden bevinden. Zo kun je zelf zien wat dit voor prachtige dieren zijn. 

Ga je op zandplaatexcursie? Dan bezoek je ook nog eens een zandplaat en kun je lopen over de bodem van de waddenzee. Vaar mee en beleef waarom het prachtige Schiermonnikoog een Werelderfgoed gebied is geworden. 

Vaar je mee? Vergeet dan geen schoenen aan te trekken die vies mogen worden. Ook kan het fris worden op de boot! 

Voor meer informatie over een Zeehondentocht, klik je op de roze button. 

Iets te vieren? Kijk dan ook eens op onze kinderfeestjespagina!

Waterevents Zeehondentocht

Openingstijden Op reservering
Prijs Kijk voor de actuele tarieven op de website via de roze button.

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Tekenen in de tuin op zondag in de zomer

Schuif deze zomervakantie aan voor een leuke tekenmiddag in de tuin van Keramiekmuseum Princessehof!

Dagje Aquapark Sneek

Zin in een dagje waterpret? Kom naar Aquapark Sneek als je durft! 7+

2026: Gratis Dinsdag!

In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord

Imaginarium Festival

In het eerste weekend van de zomervakantie, op 3, 4 en 5 juli is het tijd voor het Imaginarium Festival!

Uitgelicht

RCN Vakantieparken | Boek nu met tot wel 35% korting een zomervakantie!

Vakantie vol avontuur op De Utrechtse Heuvelrug

Blogs & inspiratie

Alle blogs

15x tips voor Ameland met kinderen

Op Ameland valt van alles te beleven. Wat dacht je van wadlopen, wandelen, genieten van het strand, de zee en de zon? Ook kun je hier surfen, zwemmen, heerlijk eten en nog veel meer! Hieronder hebben we de leukste tips voor een dagje uit op Ameland voor je op een rijtje gezet.

Zomer Bucket list Friesland

We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!

16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland

Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!